ثبت نام اعزام دانشجویان بورسیه در چین تا ۱۶ خرداد

شرایط ثبت نام متقاضیان بورسیه در چین اعلام شد. این افراد می‌توانند تا ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، سفارت جمهوری خلق چین در تهران جزئیات بورسیه دانشجویان ایرانی در دانشگاه های این کشور را اعلام کرد؛ بر این اساس سی و هشتمین برنامه تحصیلی وزارت بازرگانی چین در سال ۲۰۲۰ توسط طرف چینی پیشنهاد شده است که شامل ۳۷ برنامه دانشگاهی و یک برنامه شورای بورس تحصیلی چین است.

این برنامه به مقامات دولتی، معاونان پژوهشی و کارمندان ارشد مدیریتی در زمینه تحصیلات کارشناسی ارشد و دکتری در چین کمک می‌کند و آموزش ها به طور کامل به زبان انگلیسی انجام می‌شود.

سفارت چین درخواست کرد تا وزارتخانه‌ها، موسسات و سازمان‌های مربوطه و … را مطلع نموده و نتیجه ثبت نام در این دوره‌ها تا قبل از ۲۷ مه سال ۲۰۲۱ برابر ۶ خرداد ۱۴۰۰ در مورد برنامه‌هایی درخواستی متقاضیان، اعلام کنند.

متقاضیان ثبت نام در دوره‌های فوق برای اطلاع از شرایط دقیق برنامه آموزش مقاطع مختلف، که قصد دارند تحصیل کنند را از طریق سایت  http//www.china-aibo.cn/EN  مطالعه کرده و مستندات مناسب را به دنبال دستورالعمل ارائه کنند.

بر این اساس ارائه گواهی سوء پیشینه غیر کیفری به عنوان یک سند اساسی لازم برای شرایط ثبت نام خواهد بود و متقاضیان باید در طول تحصیل در چین گذرنامه خصوصی معتبر داشته باشند و همچنین متقاضیان واجد شرایط باید پروتکل‌های بهداشتی و کنترل‌های مرزی چین را رعایت کرده و پس از ورود به چین قرنطینه خواهند بود و در زمان همه‌گیری، هیچ خانواده‌ای اجازه دیدار نخواهد داشت.

این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:
این نوشته در علمی ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *