ريزش قیمت خودروهای شاسی بلند چینی

طبق آمار بررسی روند قیمت‌ شاسی بلندهای چینی، آمار نشان از سیر نزولی این خودروها را می‌دهد.

به گزارش تجارت ایران و چین، شاسی‌ بلند‌های چینی در بازار ایران این روزها ریزش قیمت را تجربه می‌کنند. آنطور که منتشر شد جک S3 اتوماتیک مدل 1400 از 510 میلیون تومان در اواخر شهریور امروز 25 مهر سال جاری به 505 میلیون تومان رسید. همین مدل برای سال 1399 از 495 میلیون تومان در اواخر شهریور به 490 میلیون تومان رسید.

برای دسترسی سریع تر به اخبار عضو اینستاگرام تجارت ایران و چین شوید

بیشتر بخوانید:

در گزارشی که توسط خبر آنلاین منتشر شده، آمده است: سایر خودروهای شاسی بلند این برند نیز در این مدت کاهش قیمت‌ها را تجربه کردند، به طوری که خودرو جک S۵ اتوماتیک مدل ۱۴۰۰ از ۷۷۵ میلیون تومان در اواخر شهریور ماه امروز به ۷۲۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در این مدت ۲۵ میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر ۷۰۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

درمیان خودروهای چری موجود در بازار نیز این ریزش قیمت‌ها دیده می‌شود، به طوری که خودرو چری تیگو ۵ IE مدل ۱۳۹۹ از ۶۹۵ میلیون تومان در اواخر شهریور ماه امروز به ۶۹۰ میلیون تومان رسیده است و خودرو دانگ فنگ دیگنیتی نیز در این مدت ریزش قیمت چشمگیری را تجربه کرده است و این خودرو از یک میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان در اواخر شهریور ماه امروز به یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان رسیده است.

این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *