افزایش غیر منتظره تولید روزانه فولاد چین

تولید روزانه فولاد در چین با افزایش غیرمنتظره ای روبرو شده و این اطمینان در بازارهای این کشور ایجاد شده است که روند رو به رشد تقاضا توسط تولیدکنندگان فولاد به خوبی پوشش داده می شود.

به گزارش ایران چین ترید، معاملات آتی بورس کالای دالیان DCE برای تحویل در ماه سپتامبر در جلسه معاملاتی صبح روز پنجشنبه June ۱۸ با رشد اندک ۰.۲۱ درصدی با ۲.۵ یوان (۳۹ سنت) به ۱۲۱۳ یوان در هر تن (۱۸۸.۵ دلار) رسید. با این وجود معاملات آتی میلگرد برای حفظ وضعیت موجود تلاش کرد و در طول معاملات صبح امروز با ۰.۶۱ درصد معادل ۳۱ یوان (۴.۸۲ دلار) کاهش روزانه به ۵۰۵۷ یوان در هر تن یعنی ۷۸۵.۶۱ دلار رسید.

براساس اعلام انجمن آهن و فولاد چین CISA، تولید روزانه فولاد خام طی دوره ۱۰ روزه اول ژوئن با رشد حدود ۲.۲ درصدی به ۲.۳۴ میلیون تن در روز رسید.

تولید بالای روزانه فولاد در طی دوره اول تا دهم ژوئن اعتماد و اطمینان بازار از تقاضا در فصل آرام فولاد را بالا برد.

در همین حال داده ها نشان می دهند که کاهش طولانی مدت تولید در تانگشان در سراسر کارخانه های فولادسازی موفق نبوده و نتوانسته تقاضا را پوشش دهد.

بیشتر تمایل خریداران و مصرف کنندگان نهایی هنوز بر روی محموله های فاین عیار متوسط مانند PBF متمرکز است زیرا کارخانه ها تغییر در ترکیب با سنگ آهن عیار پایین در مخلوط کوره بلند را متوقف کرده اند.

این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *