کرونا سد راه جیمز باند شد

افزایش آمار مبتلایان کرونا در مناطق شمال شرق چین سبب شد تا 1400 سینما در چین تعطیل شوند.

به گزارش تجارت ایران و چین، شیوع نگران‌کننده‌ی کرونا در چین موجب تعطیلی 1400 سینما شد. به طوری که جدیدترین قسمت پرطرفدار “جیمزباند” نیز متوقف شد. جدیدترین قسمت فیلم جیمز باند به عنوان “زمانی برای مردن نیست” به تازگی شروع به اکران کرده است. این فیلم در این مدت توانست به فروش 28/2 میلیون دلاری دست پیدا کند. اما با تعطیلی سینماهای چین احتمال می‌رود فروش خوبی برای این فیلم رفم نخورد.

برای دسترسی سریع تر به اخبار عضو اینستاگرام تجارت ایران و چین شوید

حدود یک هزار و ۴۰۰ سینما در کشور چین از جمله شهر پکن به دلیل شیوع موج جدیدی از کرونا تعطیل و اکران فیلم های مختلف از جمله جدیدترین قسمت «جیمزباند» متوقف شد.

به گزارش همشهری آنلاین، مهر به نقل از هالیوود ریپورتر نوشت: «زمانی برای مردن نیست» به عنوان جدیدترین قسمت فیلم «جیمزباند» که به تازگی در سینماهای کشور چین اکران خود را شروع و به فروش نه چندان ویژه ۲۸/۲ میلیون دلاری دست پیدا کرده بود، به دلیل جلوگیری از موج جدید شیوع کرونا و تعطیلی تعداد زیادی از سالن های سینمای چین از جمله شهر پکن، متوقف شد.

بیشتر بخوانید:

در گزارشی که توسط همشهری آنلاین و به نقل از مهر به نقل از هالیوود ریپورتر منتشر شده، آمده است: این در حالی است که در سال ۲۰۱۵ فیلم «اسپکتر» از مجموعه فیلم های «جیمزباند» موفق شده بود در همین بازه زمانی فروشی ۴۴/۵ میلیون دلاری در سینماهای کشور چین داشته باشد.

در حال حاضر و بنا بر تصمیم مقامات چینی و برای جلوگیری از شیوع موج جدید ویروس کرونا در چندین استان این کشور، حدود یک هزار و ۴۰۰ سالن سینمای این کشور تعطیل شده اند.

در کل و طبق بررسی‌های انجام شده حدود ۱۳ درصد سالن‌های سینمای کشور چنین در آخر هفته جاری فعال نخواهند بود.

قوانین سختگیرانه جلوگیری از شیوع موج جدید ویروس کرونا در چین حاکی از آن است که این تعطیلی‌ها تا مدتی ادامه خواهد داشت.

این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *