حضور اعضای اتاق ایران و چین در اجلاس لجستیک دریایی و هوایی آسیا

رویداد دو روزه کنفرانس لجستیک، دریانوردی و هوانوردی آسیا 2021 (ALMAC) در تاریخ 11و 12 آبان 1400 (2-3 نوامبر 2021) در حال برگزاری است.

به گزارش تجارت ایران و چین، این رویداد با حضور دبیرکل بخش حمل و نقل و مسکن منطقه ویژه اداری هنگ‌کنگ، مدیر اجرایی شورای توسعه تجارت بین‌المللی هنگ‌کنگ ، رئیس انجمن حمل و نقل هوایی بین‌المللی هنگ‌کنگ و ماکائو و … برگزار می‌شود.

کنفرانس لجستیک، دریانوردی و هوانوردی آسیا از سوی دولت منطقه ویژه اداری هنگ‌کنگ و شورای توسعه تجارت بین‌المللی هنگ‌کنگ برگزار شد. گفتنی است در اجلاس سال گذشته بیش از 12 هزار شرکت کننده از 59 کشور و منطقه در این رویداد دو روزه شرکت کردند.

برای دسترسی سریع تر به اخبار عضو اینستاگرام تجارت ایران و چین شوید

بیشتر بخوانید:

در گزارشی که توسط اتاق بازرگانی ایران و چین منتشر شده، آمده است: این پلتفرم ارائه دهندگان و کاربران خدمات لجستیک، حمل و نقل هوایی، حمل و نقل دریایی و مدیریت زنجیره تامین، از جمله تولیدکنندگان، بازرگانان و توزیع کنندگان را برای تبادل اطلاعات بازار و بررسی فرصت‌های تجاری در منطقه گرد هم آورده است .

در این رویداد به موضوعاتی از جمله فرصت‌های جدید در طرح جامع مشارکت اقتصادی منطقه‌ای ؛ تاثیر تنش‌های تجاری و مشارکت جدید منطقه‌ای در جابجایی محموله هوایی در منطقه ؛ مدیریت ریسک تجهیزات و ظرفیت ها ؛ توسعه سوخت های جایگزین ؛ جریان‌های بزرگ پساکرونا در تجارت الکترونیک؛ ایجاد ثبات زنجیره تامین از طریق دیجیتالی سازی ؛ دلیل ضرورت حذف کربن تا سال ۲۰۵۰ برای کسب و کارها و ثبات بشریت و … پرداخته شد.

عطف به دعوت بعمل آمده توسط شورای توسعه تجارت بین‌المللی هنگ کنگ و هماهنگی‌های انجام شده از سوی دبیرخانه این اتاق، تعدادی از اعضای هیات مدیره و دبیر کل این اتاق و برخی از اعضای علاقمند در این رویداد دو روزه به صورت آنلاین حضور دارند.

این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *